Hrvatske Vode
Ul.h.b.z. fontane naknada za korištenje voda 12/25
Every payment from the city budget, newest first. Filter by period or type of expense, or search for a recipient.
25 payments · total €5,453.31
Download CSV (up to 5,000 rows) ↓Ul.h.b.z. fontane naknada za korištenje voda 12/25
Ul.h.b.z.fontane naknada za korištenje voda 3/26
Ul.h.b.z. fontane naknada za korištenje voda 1/26
Ul.h.b.z. fontane naknada za korištenje voda 2/26
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.06.2025.-30.06.2025.
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.07.2025.-31.07.2025.
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.08.2025.-31.08.2025.
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.05.2025.-31.05.2025.
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.10.2025.-31.10.2025.
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.04.2025.-30.04.2025.
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.09.2025.-30.09.2025.
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.03.2025.-31.03.2025.
Ulica h.b.z.naknada za korištenje voda 01.11.2025.-30.11.2025.
Ul.h.b.z.zdenac naknada za korištenje voda 01.02.2025.-28.02.2025.
Ul.h.b.z.zdenac naknada za korištenje voda 01.12.2024.-31.12.2024.
Ul.h.b.z.zdenac naknada za korištenje voda 01.01.2025.-31.01.2025.
Ul.h.b.z.zdenac naknada za korištenje voda 01.11.2024.-30.11.2024.
Ozakonjenje rekonst. zgrade jn mo horvati
Ul.h.b.z.naknada korištenje voda 01.05.2024.-31.05.2024.
Vodni doprinos - izgr. nogostupa selnička ul.
Ul.h.b.z. naknada korištenje voda 01.04.2024.-30.04.2024.
Ul.h.b.z.zdenac naknada za korištenje voda 1.2.2024.-29.02.2024.
Ul.h.b.z.zdenac naknada za korištenje voda 1.3.2024.-31.3.2024.
Ul.h.b.z.zdenac naknada korištenje voda 1.1.2024.-31.1.2024.
Ul.hrv.brat.zajed.naknada za korištenje voda 01.12.2023.-31.12.2023.
That's everything